sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Bogata oferta zajęć na Ferie 2009 w Wałbrzychu
2009-01-16 14:10:00

Urząd Miejski oraz miejskie instytucje przygotowały bogatą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Rozgrywki sportowe, seanse filmowe, wycieczki krajoznawcze czy warsztaty teatralne - każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i pozostając podczas ferii w Wałbrzychu nie będzie narzekał na nudę. Szczegółowa oferta zajęć znajduje się na stronach internetowych www.wok.walbrzych.pl, www.atlanty.walbrzych.pl, www.osir.walbrzych.pl, www.skatepark.walbrzych.pl.


Dodatkowo zajęcia prowadzone będą w pięciu świetlicach prowadzonych przez MOPS (Piaskowa Góra, Podzamcze, Śródmieście, Glinik Nowy, Lubiechów). W okresie ferii świetlice będą czynne we wszystkie dni robocze w godz. 10.00 - 14.00. Przyjmowane będą w tym okresie wszystkie zgłaszające się dzieci. W ramach programu odbywać się będą wycieczki piesze i autokarowe, kuligi, zabawy świetlicowe, wyjazdy na basen itp.

Ponadto zajęcia rekreacyjne organizowane będą w większości szkół podstawowych i gimnazjalnych na terenie miasta.

 

Ewa Frąckowiak
Rzecznik Prasowy Prezydenta Wałbrzycha
Tel. 66 55 189, 602 72 58 31
Fax. 66 55 118


Wróć
dodaj komentarz