sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
"Nóż w wodzie" Romana Polańskiego pod Atlantami
2009-01-22 20:56:00

Oddział Zbiorów Audiowizualnych Biblioteki pod Atlantami zaprasza kinomanów na SEANS POD ATLANTAMI pod hasłem "Najlepsze jest kino polskie" z filmem światowej sławy reżysera Romana Polańskiego "Nóż w wodzie". Akcja tego pełnometrażowego debiutu artysty rozgrywa się w czasie jednodniowego rejsu jachtem. Cyniczny dziennikarz, jego piękna żona i przypadkowy pasażer, student - idealista, tworzą niepokojący trójkąt odmiennych postaw życiowych, poglądów i pragnień, których zestawienie doprowadza do dramatu. Obraz w 1962 r został uhonorowany Nagrodą Międzynarodowej Krytyki Federacji Filmowej (FIPRESCI) ma Festiwalu Filmowym w Wenecji.
Seans odbędzie się w czwartek 29 stycznia 2009 r. o godz. 17.30 w Oddziale dla Najmłodszych (parter) Biblioteki pod Atlantami Rynek 9. Wszystkich chętnych do wspólnego oglądania oraz wymiany wrażeń po filmie zapraszamy! Wstęp wolny.


Źródło: atlanty.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz