sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Kino w plenerze koło Zamku Książ
2009-06-26 10:41:00

I w tym roku miłośnicy kina będą mogli spotykać się w plenerze. WOK przygotował pięć projekcji. Pierwsza już 3 lipca o 21.30 na Hipodromie (koło Zamku Książ). Zapraszamy na remasterowaną wersję filmu "Casablanca" (reż. M.Curtiz). To jedna z najbardziej znanych produkcji w historii, przez wiele osób uważana za kultową (m.in. przez Umberto Eco). Będzie zatem bardzo randkowo.
- Nie zabraknie klasyki, jak i czegoś luźniejszego, co ogląda się dobrze, nawet bez pełnego skupienia. Filmy będziemy wyświetlać na nowym, jeszcze większym ekranie – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.


Terminy wszystkich projekcji i tytuły na stronie wok.walbrzych.pl. Tam można znaleźć także regulamin ogłoszonego przez ośrodek konkursu na produkcję OFFową. Filmy należy zgłaszać do 3 sierpnia. Najbardziej oryginalne historie ukazujące losy, perypetie, trudne chwile i radości zakochanych zostaną zaprezentowane podczas finału IV Wałbrzyskiego Przeglądu Filmów Niekonwencjonalnych– 28 sierpnia. Na twórców czekają atrakcyjne nagrody: tysiąc złotych, kieszonkowa kamera cyfrowa HD Kodak Zi6, ufundowana przez Kodak Polska & Sieć Kodak Express Digital Solutions oraz odtwarzacz dvd, przekazany przez firmę Kodak Ekspress Superfotograf.

regionalnatv.pl


Wróć
dodaj komentarz