sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
WaPFiN 2009
2009-07-07 15:48:00

Druga projekcja już 17 lipca o godzinie 21:30 - Hipodrom (koło Zamku Książ). "Jeszcze raz", prod. 2007, zabawna historia opowiadająca o perypetiach miłosnych matki i córki, które wyjeżdżają oddzielnie na wakacje w dwa odległe miejsca Polski. (reż. M.Malec).

Masz pomysł i kamerę? To połowa sukcesu. Zorganizuj kilka osób, które wcielą się w wykreowane przez Ciebie role i do dzieła. Wałbrzyski Ośrodek Kultury czeka na produkcje OFFowe. Do wygrania tysiąc złotych, przekazane przez Studio mody okolicznościowej i urody "Gracja" (Wałbrzych, ul. Chrobrego 1, II p.), kieszonkowa kamera cyfrowa HD Kodak Zi6, ufundowana przez Kodak Polska & Sieć Kodak Express Digital Solutions oraz odtwarzacz dvd przekazany przez firmę Kodak Ekspress Superfotograf. Wystartowała czwarta edycja Wałbrzyskiego Przeglądu Filmów Niekonwencjonalnych "WaPFiN 2009". Konkurs jest skierowany do entuzjastów kina, twórców lub przyszłych autorów sztuki filmowej z całej Polski poszukujących kontaktu z innym kinem niż to, które dominuje na co dzień na ekranach naszych kin i telewizorów. Prace mogą zgłaszać osoby, które ukończyły 16 lat i zajmują się amatorsko tworzeniem filmów. Produkcje nie mogą trwać dłużej niż 15 minut. Powinny mieścić się w ogólnie przyjętej konwencji kina OFFowego.


- Na filmy czekamy do 3 sierpnia. Najbardziej oryginalne historie ukazujące losy, perypetie, trudne chwile i radości zakochanych pokażemy podczas finału przeglądu – 28 sierpnia. Każdy twórca może zgłosić wyłącznie jedną pracę. To ma być randkowe kino – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

WaPFiN to nie tylko konkurs. I w tym roku miłośnicy kina spotykają się w plenerze. WOK przygotował pięć projekcji. Tytuły i terminy emisji w zakładce: kalendarium imprez oraz na plakacie.

Źródło: wok.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz