sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów
2009-09-17 15:18:00

Kolejna część kultowego filmu animowanego, który uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. W tej części prehistoryczni przyjaciele przeżyją wiele niebezpiecznych chwil, spowodowanych oczywiście przez wścibskiego leniwca, Sida. I w tej części towarzyszyć nam będzie wiewiór wiecznie goniący za orzechem, lecz i tu czeka nas niespodzianka.


W części trzeciej Maniek i Ela, para mamutów, oczekuje swojej pierwszej pociechy. Ta sytuacja uświadamia Sidowi, że jemu, niedocenianemu przez płeć przeciwną leniwcowi, może się to nigdy nie przydarzyć, a wizja samotnej starości pcha go do zaadoptowania trzech jaj. Mimo że zarówno Maniek, Ela, jak i Diego starają się go od tego odwieźć, Sid decyduje się zostać tatą...trzech dinozaurów! Jak można było przewidzieć, decyzja leniwca okazuję się brzemienna w skutkach – za porywaczem jaj wyrusza rozwścieczona mama-tyranozaur.
Następstwem ucieczki przed groźną mamuśką jest podróż, niekoniecznie upragniona, do zupełnie innego świata; nasi bohaterowie trafiają do tropikalnej dżungli, która zamieszkana jest przez niesamowite i niezwykle groźne stworzenia. Maniek, Ela, dwójka oposów, Zdzich i Edek, oraz Diego muszą uratować z opresji Sida, lecz to nie będzie łatwe zadanie. Na szczęście naszym przyjaciołom wyruszy z pomocą Buck – trochę dziwny, ale bardzo odważny łowca niebezpieczeństw.
W tej części spotkamy się jak zwykle z ogromną dawką humoru, serwowaną przez niezwykłą paczkę przyjaciół, ale także z chwilami grozy o życie bohaterów, które zainicjowane zostały przez lekkomyślnego, lecz jakże charakterystycznego przedstawiciela rzędu szczerbaków. Jednak ta przygoda pokaże, jak ważna jest przyjaźń i co można dla przyjaciół zrobić.


Wróć
dodaj komentarz