sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Casting do filmu o księżnej Daisy
2011-05-02 15:50:00

W dniu 29.04.2011 rozpoczęłą się na stronie createyourself.pl rejestracja on-line chętnych do udziału w castingu do filmu KSIĘŻNA DAISY.
Osoby, które najpóźniej do dnia 8 maja 2011 do godz. 12:00 zarejestrują się on-line za pośrednictwem strony www otrzymują gwarancję udziału w wybranej edycji castingu niezależnie od ilości osób chętnych do udziału w dniu castingu.
W przypadku dużego zainteresowania castingiem w określonych grupach wiekowych po osiągnięciu zaplanowanej ilości uczestników z wybranej grupy wiekowej Organizator dopuszcza zablokowanie możliwości wcześniejszej rejestracji uczestników na stronie internetowej.


Przeprowadzone zostaną dwie edycje castingu.

9 maja 2011 we Wrocławiu, Ośrodek TVP Wrocław, studio S1
- kategoria wiekowa 35+ od godz 12:00
- pozostałe kategorie wiekowe od godz. 13:30

10 maja 2011 w Wałbrzychu, Zamek Książ
- kategoria wiekowa 35+ od godz 12:00
- pozostałe kategorie wiekowe od godz. 13:00

Osoby, które nie zarejestrują się wcześniej on-line na stronie www powinny przyjść w dniu castingu z wypełnioną kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie www) lub wypełnić kartę na miejscu w dniu castingu.


Wróć
dodaj komentarz