sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Kręcą teledyski
2011-10-03 15:14:00

Już ponad tydzień trwają zdjęcia do dwóch teledysków Edyty Nawrockiej. Niemal w całości zebrany został materiał do piosenki „Escape This World”. Na dniach ruszą zdjęcia do „See More”.- Lecąc tutaj wiedzieliśmy że uda nam się uchwycić najpiękniejsze tropikalne krajobrazy - mówi Przemek Tokarski, manager - Jednak to co tu zobaczyliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Gdziekolwiek nie spojrzeć mamy idealny plan zdjęciowy. Mieszkańcy bajecznej Kurumby są bardzo przyjaźnie nastawieni a wręcz cieszą się, że na ich wyspie powstaje tego typu produkcja. Choć przyzwyczajeni są do obiektywów aparatów licznych turystów to jednak przyznają że teledysk jest tam kręcony po raz pierwszy.- Jedyne czego możemy żałować, to że nie mamy możliwości w pełni korzystać z wakacji.


Zdjęcia pochłaniają cały nasz czas. Temperatury na Malediwach są stale bardzo wysokie. Z pewnością nie jest łatwo pracować w takich warunkach. Z tego co udało nam się dowiedzieć najlepsze sceny powstają podczas tzw„golden hours” czyli 7:00 - 9:00 oraz 16:00 - 18:00. Producenci zapewniają, że piękne widoki tropików to nie wszystko co zobaczymy na teledyskach i mają zamiar czymś jeszcze nas zaskoczyć.

źródło: 30minut


Wróć
dodaj komentarz