sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Filmowe walentynki
2012-02-15 09:56:00

Pozostanie w domu w Walentynki nie musi być nudne. Ten szczególny wieczór w roku można spędzić oglądając z ukochaną lub ukochanym na przykład komedię romantyczną. - Jaką najlepiej wybrać? Podpowiada Robert Bieliński, właściciel wypożyczalni płyt DVD i Blu-Ray.


Pozostanie w domu w Walentynki nie musi być nudne. Ten szczególny wieczór w roku można spędzić oglądając z ukochaną lub ukochanym na przykład komedię romantyczną. - Jaką najlepiej wybrać? Podpowiada Robert Bieliński, właściciel wypożyczalni płyt DVD i Blu-Ray. - Jakie poleca Pan filmy dla zakochanych par na walentynkowy wieczór? - Na walentynkowy wieczór dla zakochanych par polecam komedie romantyczne takie jak: „To tylko seks”, „Licencja na uwodzenie”, „Walentynki”, „To właśnie miłość”, „Poznasz przystojnego bruneta”, „Wciąż ją kocham”, „Listy do Julii”, „Seks w wielkim mieście” – pierwsza i druga część, „Sex Story”, „Miłość i inne używki”. Natomiast dla osób, które nie są fanami komedii romantycznych polecam: „Złą kobietę”, „Szefowie wrogowie”, „Jestem bogiem”, „Kod nieśmiertelności”, „Dziewczyna w czerwonej pelerynie”. Te filmy są idealne zarówno dla par jak i dla singli. - Czy w walentynki odwiedzają wypożyczalnie raczej pary czy też osoby samotne? - Różnie. W walentynki przychodzą zarówno pary jak i osoby samotne. Osoba, która przyjdzie sama niekoniecznie musi być singlem. Może bowiem zostać „wysłana” po film przez swoją połówkę. Poza tym walentynki to czas kiedy pary najczęściej (chodź nie zawsze) oglądają komedie romantyczne. Single natomiast wypożyczają filmy sensacyjne, zwykłe komedie bądź horrory. - Czy spędzenie tego szczególnego dnia z ukochaną osobą w zaciszu własnego domu, oglądając film to dobry pomysł? - Tak. To dobry pomysł. Tym bardziej w takie mrozy jakie od niedawna nękają nasze miasto z pewnością lepiej jest usiąść w zaciszu ciepłego domu i z kubkiem gorącej herbaty bądź z lampką dobrego wina i obejrzeć film niż marznąć w drodze do restauracji. Dla tych, dla których aspekt ekonomiczny jest ważny pozostanie w ten dzień w domu będzie z pewnością dużo tańszą opcją niż droga kolacja w lokalu. I nie trzeba się martwić powrotem. - Może ma Pan do zaoferowania jakąś walentynkową promocję?
- Z okazji walentynek przy wypożyczeniu filmu można zakupić kwiatka (różę) za jedyną złotówkę. Natomiast jeżeli wypożyczy się trzy filmy bądź więcej to róża będzie gratis.
- Polskie komedie – niekoniecznie romantyczne, które są godne polecenia?
- Z polskich komedii (niekoniecznie romantycznych) polecam w szczególności: „Kołysankę” Juliusza Machulskiego, „Testosteron”, „Tylko mnie kochaj”, „Ostatnia akcja”, „Lejdis”, „Och Karol 2”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, „Milion dolarów” czy „Czas surferów”. Chciałbym podkreślić, że polskie kino to nie tylko komedie w ostatnim czasie ukazało się wiele innych dobrych produkcji jak np. „Kret”, „Wygrany”, „Mała matura 1947” lub bardzo głośna „Bitwa Warszawska 1920”.
Rozmawiała Katarzyna Markowska
 


Wróć
dodaj komentarz