sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zaprzyjaźniła się ze Świdnicą
2012-07-02 14:58:00

Katarzyna Figura jako jedyna kobieta otrzymała nagrodę Kryształowego Dzika. W tym roku zdobył ją Janusz Gajos, jednak aktorka chętnie wróciła do Świdnicy, by zamknąć V Festiwal Reżyserii Filmowej. - Pani Kasiu rok temu Pani także gościła na festiwalu. Jak widać do Świdnicy się wraca.


- W ubiegłym roku otrzymałam nagrodę Kryształowego Dzika jako pierwsza kobieta. To było niesamowicie miłe uczucie, dlatego tym przyjemniej było mi tutaj wrócić. - Dzisiaj oficjalnie zamknęła Pani festiwal, zaś statuetkę otrzymał Janusz Gajos. - Żałuję, że nie mogłam uczestniczyć w całym festiwalu, gdyż jest to wyjątkowe przedsięwzięcie, jedyne takie w Polsce. Bardzo się cieszę, że to właśnie Janusz Gajos otrzymał tą nagrodę. Należała mu się. - Co najbardziej urzekło Panią w festiwalu? - To niezwykły proces twórczy. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Autorzy filmów to młodzi, utalentowani ludzie, zaś Festiwal Reżyserii Filmowej pozwala im się rozwinąć. Dlatego cieszy mnie, że mogę być częścią tego wszystkiego. Rozmawiała Izabela Patro

źródło: 30minut
 


Wróć
dodaj komentarz