sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Kobiece Salony Filmowe
2012-11-23 15:53:00


Aktorka Małgorzata Pieńkowska była gościem specjalnym Kobiecych Salonów Filmowych w Galerii Victoria. Artystka znana miedzy innymi z roli Marysi Rogowskiej z serialu „M jak Miłość” oraz doktor Ligockiej z „Klanu”, spotkała się ze swoimi fankami oraz wzięła udział pokazie filmu „Hotel Marigold”. Z kolei w nowo wybudowanym Hotelu „Holiday Inn Express” odpowiadała na pytania uczestniczek oraz wylosowała nagrody dla zgromadzonych gości. Kobiece Salony Filmowe to inicjatywa skierowana do płci pięknej, która polega na cyklicznych spotkaniach z ciekawymi postaciami, seansach w kinie, wspólnej rozmowie i zabawie. Panie tym razem miały okazję spotkać się z polską aktorką telewizyjną oraz teatralną – Małgorzatą Pieńkowską. Artystka wzięła udział w wieczornych rozmowach kuluarowych w Hotelu „Holiday Inn Express”, gdzie oznajmiła między innymi, że kończy swoją przygodę z serialami. - Rzeczywiście rozmawiałam już ze scenarzystami o moim odejściu.


Poproszono mnie, bym nagrała kilka scen „do przodu”, by później nie było z tym problemu – opowiadała podczas spotkania Małgorzata Pieńkowska. – Moja postać wyjechała na razie do Norwegii i podejrzewam, że rozpocznie się jej kolejna miłość. Producenci nie mają chyba pomysłu na jej dalsze losy. Na pewno nie zostanie uśmiercona, gdyż nie pozwala na to oglądalność serialu – uspokajała fanki artystka. Aktorka przyznała się również do swojej tenisowej pasji, dyscypliny sportu, którą uprawia pomimo zakazu lekarza. Opowiadała również jak zaczęła się jej przygoda ze śpiewem z zespołem T.Love oraz Formacją Nieżywych Schabuff. Zdementowała także plotkę o jej pokrewieństwie z dziennikarką i prezenterką telewizyjną, Jolantą Pieńkowską. Po długich rozmowach z fankami, aktorka wylosowała również nagrody dla uczestniczek Kobiecych Salonów Filmowych. Do wygrania były między innymi bilety do teatru oraz SPA, kosmetyki, słodkości, a także specjalne vouchery „Holiday Inn Express”. Hotel oprócz wynajmowania miejsc noclegowych zajmuje się również organizacją konferencji, spotkań i iwentów. - To przede wszystkim miejsce spotkań - podkreśla Sandra Stawowczyk, Dyrektor Hotelu „Holiday Inn Express”. – Zresztą, nie tylko biznesowych, ale również towarzyskich i okolicznościowych. Zrzeszają się u nas różni ludzie, dlatego potrafimy się dostosować do ich wymagań i indywidualnych preferencji - dodaje. W hotelu do wykorzystania znajduje się 130 pokoi, które są w stanie pomieścić prawie 300 osób. Na parterze budynku usytuowana jest z kolei restauracja oraz nowoczesna sala konferencyjna. Placówka przygotowuje się już na kolejne wydarzenia oraz specjalną świąteczną ofertę, którą chce zaskoczyć swoich klientów. Sgt. Pepperźródło: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz