sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Brave Kids - Dzieci Świata
2014-08-11 11:32:00

Dnia 24 maja 2014 roku odbył się w Kinie Apollo w Wałbrzychu pokaz filmu pt. „Brave Kids - Dzieci Świata”, reżyserowanego przez Katarzynę Kowalską. Wstęp na pokaz był bezpłatny, zorganizowany dla wszystkich mieszkańców rejonu wałbrzyskiego. Projekcja „Brave Kids” miała już miejsce w Polsce, natomiast w Wałbrzychu zagościła po raz pierwszy.


Film „Brave Kids - Dzieci Świata” ukazuje młodych ludzi z całej kuli ziemskiej, którzy wybrali się w podróż do nieznanego im kraju czyli Polski. Dzieci nie potrafią porozumieć się między sobą, ponieważ nie znają języka. Obcy im są również obyczaje i kultura oraz reguły życia społecznego w kraju, do którego jadą. Nie przerażają młodych ludzi różnice kulturowe, ponieważ celem ich jest wzięcie udziału we wspólnym przedstawieniu. Jest to także wyzwanie dla polskich rodzin, które nie wiedząc nic o dzieciach, godzą się je przyjąć do swojego domu. „Brave Kids” jest interesującym filmem dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, ponieważ pokazuje zerwanie barier kulturowych i nawiązanie wspólnego kontaktu wszystkich dzieci na świecie. Wyruszają one w daleką i nieznaną krainę, aby poznać inne fascynujące miejsca na kuli ziemskiej. Projekcja tego filmu była interesującym wydarzeniem dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Po edycji „Brave Kids” publiczność mogła wziąć udział w dyskusji. Projekcja filmu „Brave Kids - Dzieci Świata” zaplanowana jest w Wałbrzychu do 4 lipca 2014 roku. Edycja tego filmu równolegle odbędzie się także w innych miastach Polski, np. w Warszawie czy Wrocławiu.


Wróć
dodaj komentarz