sowie

Filmy kręcone w Wałbrzychu i okolicach, wydarzenia, projekcje filmowe

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
“Znachor” - przedpremierowy pokaz specjalny
2023-09-18 11:33:00

22 września o godz. 18.00 zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu w reżyserii Michała Gazdy, z Leszkiem Lichotą w roli głównej i z Marią Kowalską – debiutującą w pierwszoplanowej roli żeńskiej. Bezpłatne bilety na pokaz do odebrania w kasach kina dwa dni przed pokazem w godzinach pracy kina (do wyczerpania miejsc).


Film „Znachor”, na podstawie kultowej powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, będzie można obejrzeć na Netflix już 27 września 2023 roku, jednocześnie w ponad 190 krajach na całym świecie. Zapraszamy do naszego kina na przedpremierowy pokaz filmu w reżyserii Michała Gazdy, z Leszkiem Lichotą w roli głównej i z Marią Kowalską – debiutującą w pierwszoplanowej roli żeńskiej.

 

Bezpłatne bilety na pokaz do odebrania w kasach kina dwa dni przed pokazem w godzinach pracy kina (do wyczerpania miejsc). Jedna osoba jest upoważniona do odbioru dwóch wejściówek.

 

Chcesz mieć pewność, że dostaniesz bilet na pokaz? Weź udział w konkursie na naszym profilu i zgarnij jedno z podwójnych zaproszeń. Szczegóły już 14 września na naszym fanpage’u.

 

Źródło: kino-apollo.pl


Wróć
dodaj komentarz